Scroll Top

Vyber si svůj informační systém

Page/Post Excerpt

Chceme Vás motivovat ke komunikaci na téma nezávazného posouzení využitelnosti stávající infrastruktury informačních systémů, případné budoucí potřeby na zavedení nového řídícího ERP systému a obecně digitalizace vašeho podnikového prostředí.

  • Studie proveditelnosti podnikové inovace NEPLACENĚ „bez vašich nákladů pouze s časovou investicí“
  • Zajímavá PROMO CENA licencí případné následné realizace informačního systému, či aplikačního software
  • Individuální přístup a PŘIDANÁ HODNOTA odborných konzultantů, specialistů přímo z vaší praxe

Obecně jsou firmy teď mnohem ochotnější k zásadním změnám, nejen v oblasti informačních systémů, ale i v oblasti vnitrofiremních procesů, či rovnou restrukturalizace celého svého fungování. Primární důvod k zavedení ERP je však stále stejný, a to zefektivnění fungování firmy a z toho vyplývající zvýšení produktivity. Spolu s tím jde pak ruku v ruce důraz na zlepšení řízení. Nároky na správné a hlavně rychlé, v podstatě okamžité rozhodování během pandemie výrazně vzrostly. Bez moderního ERP systému včetně kvalitního business intelligence je to však prakticky nemožné, a to už i v segmentu malých a středních firem.

Přínosy pro Vás, našeho partnera: V rozvojových projektech u našich zákazníků dosahujeme měřitelných přínosů a úspor až 30%. Komplexní řešení plánování a řízení podnikových procesů a zdrojů (tzv. ERP) pro výrobu, obchod, logistiku, služby a servis včetně oblastí nákupu, skladů a prodeje, přípravy a řízení výroby, ekonomiky, majetku, účetnictví a personalistiky, zakázek a projektů, dokumentů a workflow, manažerských přehledů (tzv. BI), marketingu a vztahů s partnery (tzv. CRM).

Neváhejte nás kontaktovat během pár vteřin přes formulář,
Anebo, když nám to nezakážete, bude Vás kontaktovat odborný konzultant Lead.app.

Váš tým Leadapp s.r.o.

leadapp-negativ
Hledáte správné řešení pro vás?
Napište. Ozveme se.

Odesláním dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

    NEWSLETTER

    Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte napřed v získávání informací o skutečných přínosech a novinkách Leadapp řešení: