Scroll Top
ZÁSADY OCHRANY
OSOBNÍCH ÚDAJŮ

PROHLÁŠENÍ SPOLEČNOSTI LEADAPP S.R.O. O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Společnost Leadapp s.r.o., IČ: 09637176 uchovává a zpracovává osobní údaje pouze v minimálním a nezbytném rozsahu a přitom dodržuje všechny zákonné požadavky, které po správcích a zpracovatelích osobních údajů vyžaduje především Nařízení evropského parlamentu a rady (EU) č.2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) účinné od 25. května 2018 v platném znění, které je obecně známo pod zkratkou GDPR a dále s tímto související zákony ČR, které upravují a upřesňují toto evropské nařízení pro prostředí ČR.PODMÍNKY POUŽITÍ INTERNETOVÝCH STRÁNEK SPOLEČNOSTI LEADAPP S.R.O.

Tyto podmínky upravují podmínky užívání internetových stránek Leadapp s.r.o., IČ: 09637176 (dále jen “Stránky LEADAPP”) třetími osobami (dále jen “Podmínky”).
Majitelem, pořizovatelem a provozovatelem Stránek LEADAPP s adresou domovské stránky www.leadapp.cz je společnost Leadapp s.r.o., která je oprávněna v souladu s právními předpisy k jejich šíření. Stránky LEADAPP jsou určeny pro fyzické a právnické osoby, společnosti, úřady a jiné instituce, které mají zájem o služby provozovatele.

leadapp-negativ
Hledáte správné řešení pro vás?
Napište. Ozveme se.

Odesláním dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

    NEWSLETTER

    Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte napřed v získávání informací o skutečných přínosech a novinkách Leadapp řešení: